Ogłoszenie

Witaj na forum serwera MineMC!

#1 2013-05-24 13:29:49

Tales00

Gracz

Zarejestrowany: 2013-05-24
Posty: 2
Punktów :   

Podanie na ChatModa by Tales00

Nick: Tales00
Imię: Sebastian
Wiek: 13/14
Twoje umiejętności w skali 0/10: 7
Jak długo grasz w MineCraft? Od ponad 2 lat.
Dlaczego zagrałeś w MineCraft? Widziałem tą grę pierwszy raz u kolegi i mi się spodobała.Postanowiłem w nią zagrać i jakoś później to samo poszło Przerzuciłem się na serwery i teraz jestem tutaj
Jak długo grasz na serwerze MineMC? Od ponad 1 tygodnia (sorki,że tak krótko ale w najbliższym czasie będę siedział o wiele dłużej).
Skąd znasz serwer MineMC? Spotkałem się na średniowiecznym serwerze z BartolkiemMC i mi o nim powiedział.
Czy posiadasz mikrofon i program TS3? Oczywiście,że posiadam.
Ile czasu możesz spędzić w grze dziennie? Myślę,że ponad 6 godzin a w weekend całymi dniami potrafię przesiedzieć przed kompem.
Dlaczego chcesz zostać Chat Modem (minimum 6 zdań)? Jestem bardzo ogarniętą osobą,która lubi pomagać początkującym graczom na różnych serwerach.Nie popełniam błędów ortograficznych oraz bardzo interesują mnie serwery takie jak ten MineMC oraz MineCraft.Mam duże doświadczenie,ponieważ mam rangę KidMod na innym serwerze,więc wiem co to jest cierpliwość do innych graczy wypytujących cały czas o to samo.Jeżeli dostanę rangę to gdy na serwerze nie będzie admina będę się zajmował porządkiem na czacie i będę upominał niektóre osoby,które się nie stosują do regulaminu waszego serwera.Również bardzo łatwo można się ze mną dogadać na każdy temat związany z MineCraftem.

Pozdrawiam całego serwa MineMc Tales00

Offline

 

#2 2013-05-25 09:18:46

owca2332

Gracz

Zarejestrowany: 2013-05-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podanie na ChatModa by Tales00

Jestem na tak , ale nie pozwalaj żeby minecraft zajmował większość twojego wolnego czasu.

Offline

 

#3 2013-05-25 15:04:52

Tales00

Gracz

Zarejestrowany: 2013-05-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podanie na ChatModa by Tales00

Dzięki za dobry głos oczywiście,że nie będę siedział całymi dniami przed Mc

Offline

 

#4 2013-05-26 21:54:21

Teddy2171

Gracz

Zarejestrowany: 2013-05-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podanie na ChatModa by Tales00

Jestem na Tak !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.neo.pun.pl www.traktor-volley.pun.pl www.wzlsrp.pun.pl www.cyber-swiat.pun.pl www.pokemonunovahistory.pun.pl